Chekich.com Customer Service Whatsapp: +90555 191 35 91. #homestay Chekich.com Customer Service Whatsapp: +90555 191 35 91. #homestay Chekich.com Customer Service Whatsapp: +90555 191 35 91. #homestay Chekich.com Customer Service Whatsapp: +90555 191 35 91. #homestay
WhatsApp: +90555 191 35 91

Hakkımızda

Kuşaktan Kuşağa Taşınan Bir Değer

 

Kalitesi ve özgün tasarımlarıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Chekich 2014 yılında sektöre giriş yaptı. Bugün dünyanın en büyük markalarıyla iş birliği yapan ve çizgisiyle fark yaratan bir marka olarak sektörde öncü firma olarak konumlandı.

%100 Vegan Deri işlenmesiyle ayakkabıda kaliteyi misyon edinen Chekich; zamanla ürünlerde de özgün ve kaliteli tasarımlara imza attı. 

Chekich; ürünlerinin %90’ını Türkiye içinde üretirken, iş birliği içinde olduğu dünyaca ünlü İtalyan, Fransız ve İspanyol markaların tasarımlarına da mağazalarında %10’luk bir yer ayırıyor.

 

%100 Vegan Ürünler 

 

Ürünlerimizde hayvansal hiçbir malzeme kullanmadığımızı garantiliyor ve %100 vegan bir marka olmaktan gurur duyuyoruz! Ürettiğimiz vegan ayakkabıl ürünleriyle, hayvan dostlarımızın hayatlarına saygılı bir üretim yapmayı sonuna kadar savunuyoruz.

 

Benzersiz Tasarım Garantisi  

 

Yetenekli ve genç tasarım ekibimiz kural tanımıyor ve sınırların ötesine geçiyor! Her Chekich tasarımı giyilebilir bir sanat eseri olarak hayatınızı kişiselleştirme şansı veriyor. Giydiğiniz ve kullandığınız ürünlerle kendinizi dünyaya daha fazla ifade etme imkanı sunuyor.  

 

Çevreye Duyarlı   

 

İçinde yaşadığımız ekosisteme değer veriyoruz. Tüm üretim süreçlerimizi bu duyarlılıkla ele alıyor ve çevre dostu ürünler yaratıyoruz. 

 

Sürdürülebilir Bir Dünya  

 

Yaşanılabilir bir dünya için moda ve tasarımı birleştiriyoruz. Dünyanın geleceği için üretimimizin her aşamasında sürdürülebilirliğe uyumlu adımlar atıyoruz. 

 

CHEKICH Samimidir 

 

CHEKICH gücünü, insanların kalplerine ve ruhlarına dokunmaya içtenlikle duyduğu istekten alır. Böylelikle, görünüşünü ve hayatını kişiselleştirmek için can atan bireylerle güçlü bağlar kurar. Sağduyulu, global bir marka olan CHEKICH farklılıkları kucaklar; hayvanlar ve üzerinde yaşadığımız dünya da dahil olmak üzere hemen her şeyle etkileşimde bulunmaya değer verir. 

  •        CHEKICH  paylaşmaya değer şeyler üretir. 
  •        CHEKICH  katkıda bulunmanın çok değerli olduğuna inanır. 
  •        CHEKICH  %100 vegan ürünler üretir. 
  •        CHEKICH  hayvanlara yönelik farkındalık arttırır. 
  •        CHEKICH  çevreye duyarlı üretim tercih eder. 

 

CHEKICH Adil Ticarete Bağlıdır

 

CHEKICH’in adil ticarete verdiği önem; müşterileri açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlere güvenecekleri ürünler sunan, iş ortakları açısından iş yapmak istenilen ve sürekli iyileşmeyi teşvik eden, çalışanlar açısından adil ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan, hissedarlar açısından şeffaf yönetilen, toplum açısından çevreye, hayvanlara ve yasalara saygılı, dezavantajlı gruplara ve farklılıklara kıymet veren kurumsal bir kültürün ürünüdür.